O spoločnosti

SSpoločnosť MEDIATEX s.r.o. je najkomplexnejším poskytovateľom telekomunikačných služieb na Slovensku s priamym zmluvným a technickým pripojením na všetkých operátorov a integrátorov mobilných ako aj pevných telekomunikačných sietí.

Na Slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1999. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam a inovatívnym technológiám v oblasti interaktívnych služieb mobilného marketingu a mobilných platieb ponúkame našim partnerom služby a riešenia v bezkonkurenčnej kvalite doma aj v zahraničí.

Prostredníctvom priameho technického pripojenia na všetkých operátorov a integrátorov mobilných a pevných telekomunikačných sietí poskytujeme služby na základe platforiem:

SMS, PREMIUM SMS, SMS MIKROPLATBY, AUDIOTEX

o spoločnosti mediatex

Náš tím

Náš tím vám prináša profesionalitu, dlhoročné skúsenosti, technické riešenia na mieru, kvalitný a individuálny prístup ku každému klientovi.

Projekty

ÚSPEŠNÉ PROJEKTY, KTORÉ SME ZREALIZOVALI S NAŠIMI PARTNERMI.

Zarábaj ušami s Fun rádiom

SMS súťaž o finančné výhry

Zarábaj ušami s Fun rádiom

Úspešná spotrebiteľská SMS súťaž, ktorá slúži aj na podporu rozhlasovej programovej služby Fun rádia. Atraktívne finančné výhry motivujú poslucháčov k zapojeniu sa do súťaže a k počúvaniu daného média.

Magická žena

SMS platba za nákup časopisu

Magická žena

SMS platba za nákup aktuálneho čísla časopisu Magická žena. Klienti si zaslaním SMS, v ktorej uvedú svoje kontaktné údaje, zaplatia za časopis, ktorý im je doručený domov.

SMS veštiareň

Chatová služba

SMS veštiareň

Chatová služba, v ktorej sa klienti pýtajú na dôležité otázky života: „Aká je moja budúcnosť? Kedy sa mi začne dariť?“ Operátori na linke komunikujú s klientmi 24h/7d.

SHMÚ

Infolinka hydrometeorologického ústavu

SHMÚ

Infolinka Slovenského hydrometeorologického ústavu, na ktorej podávajú operátori SHMÚ informácie o aktuálnom počasí a meteorologických výstrahách.

Harley Davidson

SMS súťaž o motorku Harley Davidson

Harley Davidson

Zrealizované už 4 ročníky obľúbenej SMS súťaže o motorku Harley Davidson. Klienti sa do súťaže zapojili odoslaním SMS so správnou odpoveďou na jednoduchú vedomostnú otázku. Vyžrebovaný výherca získal motorku.

TV OSEM

Poskytovanie všetkých telekomunikačných služieb

TV OSEM

Už viac ako 10 rokov zabezpečujeme všetky telekomunikačné služby (audiotex, prémium SMS, mikroplatby, teleshoppingové call centurm) pre Televíziu OSEM.

POTREBUJETE PARTNERA PRE VÁŠ PROJEKT?

Kontaktujte Nás